ETUSIVU

UUTISET

UROKSET

NAARAAT

KASTRAATIT

PENNUT

KUVIA

LINKIT





BRITNEYN NÄYTTELYTULOKSIA



Britney URKin näyttelyssä 8.3.2020 oli tuomari Marjatta Koskenkankaan  paras naaras.
Tessan kuva paneelissa.

2020 FIFé
Paikka
Aika
Tulos
Tuomarit
Turku 1
22.11.
EX 1 CACS SC Anne Paloluoma FI
Turku 2
22.11.
EX 1 CACS
Bjarne Wickström FI
Siuntio
8.3.
EX 1 CACS NOM
Marjatta Koskenkangas FI
veteraani
8.3.
 2
Caroline Stoa NO
Siuntio
7.3.
EX 1 CACS Riikka Turpeinen FI
veteraani
7.3.
 2
Eric Reijers CH
Rauma
29.2.
 EX 1 CACS Zvezdan Memedov SE
veteraani
29.2.
 4
 Kai Ruonala FI
Hämeenlinna
26.1.
 EX 1 CACS Vladimir Isakov BY
veteraani
26.1.
 2
Olga Komissario EST
Hämeenlinna
25.1.
 EX 1 CACS Pam DelaBar FI
veteraani
25.1.
 4
Romero Aliosha IS
Kuopio
12.1.
EX 1 CACS NOM BIS
Minna Krogh DE
veteraani
12.1.
  2
Anna Wilczek PL
Kuopio
11.1.
EX 1 CACS NOMAnna Wilczek PL
veteraani
11.1.
 1
Kristiina Rautio FI




Scandinavian Winner Show 2019 Turku. Britney valmistui International Championiksi.
Kuva Marika Lahti.



Britney Porin  näyttelyssä 2.2.2019 NOM ja valmistui Championiksi.
Kuva Tessa.

2019 FIFé
Paikka
Aika
Tulos
Tuomarit
Turku
24.11.
EX 1 CACS
Olga Komissarova EST
Turku
23.11.
EX 2
Linda Riekstina LV
Södertälje
16.11
EX 2
Sebastian Prunchniak PL
Södertälje
16.11.
EX 1 CAGCIB GIC
Yan Rocha Folch FR
Askola
9.11.
EX 1 CAGCIB Henry Stéphane FR
Hartola
12.10 Tol
EX 1 CAGCIB Eva Porat SE
Hartola
12.10 Har
EX 1 CAGCIB Magdalena Kudra PL
Rauma

11.8.
EX 1 CAGCIB Vladimir Isakov BY
Rauma
10.8.
EX 1 CAGCIB Joëlle Monney CH
Hämeenlinna
21.7.
EX 1 CAGCIB
Åsa Carnbrand SE
Nummela
20.4.
EX 1 CAGCIB Luigi Comorio IT
Turku SW
12.4.
EX 1 CACIB IC
Bjarne Wikström FI
Siuntio
2.3.
EX 1 CACIB
Caroline Stoa NO
Pori
2.2.
EX1 CACIB NOM
Vladimir Isakov BY
Pori
2.2.
EX 1 CAC CH
Boris Lupan RU
Hämeenlinna
27.1.
EX 1 CAC
Nathalie Smits-Peelen NL

2019 CFA
Paikka
Aika
Tulos
Tuomarit
Vantaa
19.-20.1.
CHAMPION
6 different

2013 FIFé
Paikka
Aika
Tulos
Tuomarit
Hyvinkää
8.6.
EX 1 CAC NOM
Vera Vasilieva RU
Tampere
25.5.
EX 1 NOM
Gerson Alves Pereira BR
Vaasa
11.5.
EX 1
Anne Köhn DK
Helsinki
28.4.
EX 2
Eva Wieland-Schilla CH
Helsinki
27.4.
EX 1
Hanne-Sofie Sneum DK